Data:

poniedziałek, 30 stycznia 2012

BrickArms i BrickForge w polskim sklepie

Polski sklep internetowy rozpoczął sprzedaż akcesoriów produkowanych przez firmy Brick Arms i Brick Forge. oprócz tego oferuje też zwykłe figurki Lego, części do nich oraz figurki modyfikowane.

Sklep znajduje się po adresem http://legofigurki.pl/ Nazwa sklepu jest bliżej nieokreślona, ponieważ pomimo adresu http://legofigurki.pl/ na stronie widnieje logo z napisem mini-figurki.pl a nagłówek strony brzmi TANIE LEGO, czyli mały bałagan organizacyjny.
Jak z zamawianiem, jeszcze nic nie wiem, ponieważ nic nie zamawiałem.
Ceny produktów są różne, jedne do przyjęcia, inne odrzucają z siłą pocisku armatniego, ale tak to już z tym jest i akurat wysokie ceny nie są dla zaznajomionych z klockowym modelarstwem niczym nowym.

Ogólnie chwali się, że wreszcie jakiś rodzimy przedsiębiorca handlujący klockami zechciał sprowadzić ciekawe produkty niedostępne w Polsce.

1 komentarz:

 1. witam!

  W ostatnim czasie strona zmieniała nazwę z www.legofigurki.pl na www.mini-figurki.pl stąd małe zamieszanie z różnymi nazwami na stronie.
  Nie wszystkie zmiany można było dokonać w jeden dzień, proces był długi, ale został już zakończony.
  Zmiana nazwy wynika z powodu rozszerzenia oferty o wyroby custom: jak Brickarms czy Brick Forge, które nie są produkowane przez Lego.
  W tym wypadku firma Lego mogłaby mieć do nas zastrzeżenia do nazwy domeny, których woleliśmy uniknąć, stąd decyzja o zmianie nazwy.

  W chwili obecnej wszędzie na stronie pojawia się
  już nowa nazwą: http://mini-figurki.pl/

  zapraszam. Administrator sklepu mini-figurki.pl

  OdpowiedzUsuń

W komentarzu możesz zadać mi pytanie, rozpocząć rozmowę z innymi czytelnikami, wnieść coś nowego do danego tekstu, zwrócić mi uwagę na jakiś błąd, czy zwyczajnie wyrazić swoją opinię.

Komentując zawsze zachowuj kulturę i traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Po drugiej stronie siedzą prawdziwi ludzie.