Data:

Pomoc

Kanał techniczny bloga

Propozycje, błędy, problemy...

Znane i zweryfikowane małe, drobne wręcz upierdliwości techniczne:
  •  Odtwarzanie filmów, muzyki jak i korzystanie z niektórych dodatkowych funkcji bloga wymaga zainstalowania w systemie wtyczki Flash Player od firmy Adobe.
  • Widget pochodzący z serwisu Box.net, służący do udostępniania Wam plików na stronach Stopmotion... oraz Audio wykazuje problemy w działaniu gdy w przeglądarce Firefox jest zainstalowane i włączone rozszerzenie NoScript. Widget jest zweryfikowany i bezpieczny, usługa box.net należy do znanej, zweryfikowanej i renomowanej firmy na rynku cloud computingu więc obaw o to nie ma.
  • Widgety na stronie Audio umożliwiające ściąganie i słuchanie muzyki i dźwięków muszą najpierw się załadować, aby się wyświetliły. Na wolniejszych łączach (poniżej 256 KB) może to potrwać maksymalnie do kilkudziesięciu sekund, chyba, że łącze jest obciążone dodatkowo pobieraniem innych danych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W komentarzu możesz zadać mi pytanie, rozpocząć rozmowę z innymi czytelnikami, wnieść coś nowego do danego tekstu, zwrócić mi uwagę na jakiś błąd, czy zwyczajnie wyrazić swoją opinię.

Komentując zawsze zachowuj kulturę i traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Po drugiej stronie siedzą prawdziwi ludzie.