Data:

niedziela, 23 stycznia 2011

Minifigurki Lego. Serie 3 i 4Od pewnego czasu można już kupić w Polsce kolekcjonerskie figurki Lego z 3 serii (np. w sklepach sieci Candy).
Przypominam o możliwości identyfikacji zawartości torebek za pomocą specjalnych kodów.

Kupiłem dwie figurki: kosmitę i tancerkę hula - arkusz kodów jest poprawny jednak kropki, w których zakodowana jest zawartość torebek są tłoczone i nie zadrukowane, więc często zlewają się kolorystycznie z resztą folii a do tego bywa, że część kropek jest rozgnieciona i nie sposób ich odkodować.
Zawsze jednak zostaje możliwość macania - w ten sposób łatwo znaleźć charakterystyczne figurki jak np. kosmitę, który ma specyficzną głowę.

Niżej załączam nową wersję arkusza z tymi kropkami.

Znana jest już data polskiej premiery czwartej serii - według nowego katalogu na styczeń-maj 2011 nowe figurki z 4 serii trafią do sklepów w kwietniu, a ich oficjalna cena to 6,99 zł.

2 komentarze:

  1. Widzę, że mamy identyczne zainteresowania... Lego i animacja metodą poklatkową. Co do figurek... Jak na razie wylosowałam dwa sumo, tenisistkę, cyborga oraz chłopca z kijem baseballowym. Następnym razem postaram się o rybaka i mumię.
    Powodzenia w tworzeniu ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby nie ty to Polacy mieli by powtórki szacun

    OdpowiedzUsuń

W komentarzu możesz zadać mi pytanie, rozpocząć rozmowę z innymi czytelnikami, wnieść coś nowego do danego tekstu, zwrócić mi uwagę na jakiś błąd, czy zwyczajnie wyrazić swoją opinię.

Komentując zawsze zachowuj kulturę i traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Po drugiej stronie siedzą prawdziwi ludzie.